Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii Toyota Hilux
- Număr anunț
- DA20469618
- Autoritate contractantă
- OCOLUL SILVIC COMUNAL JOSENII BARGAULUI RA (CUI 27924739)
- Furnizor / câștigător
- WEST-CAR SERVICE SRL (CUI ro16830400)
- Cod CPV
- 50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.792,38 RON
- Valoare atribuită
- 2.792,38 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 14:37
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 09:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.792,38 RON
din 2.792,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro