Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE DIN CAUCIUC SET 4BUC COVORASE AUTO UNIVER COMFORT STERGATOR V-MAXX METALIC 48 CM STER

Număr anunț
DA20479025
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
19510000-4 · Produse din cauciuc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
263,66 RON
Valoare atribuită
263,66 RON
Data publicării
30.05.2018 11:42
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

263,66 RON

din 263,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.