Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Asigurare clădire
- Număr anunț
- DA20478908
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "DR.VICTOR BABES" BAIA MARE (CUI 26655926)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.485 RON
- Valoare atribuită
- 7.485 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 11:38
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 12:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.485 RON
din 7.485 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro