Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Canon EOS 1300D + EF-S 18-55mm IS II f/3.5-5.6
- Număr anunț
- DA20477754
- Autoritate contractantă
- Directia Locala de Evidenta a Persoanelor Sector 6 (CUI 17862450)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 38651000-3 · Aparate de fotografiat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.511,76 RON
- Valoare atribuită
- 1.511,76 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 11:00
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 11:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.511,76 RON
din 1.511,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro