Atribuită Cumpărare directă

Sarma moale zincata pentru izolatii

Număr anunț
DA36291191
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI 15290794)
Cod CPV
44333000-3 · Sarma (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.892,50 RON
Data publicării
12.08.2024 14:30
Data finalizării
13.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.892,50 RON