Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE DE INTRETINERE PENTRU PURIFICATOARELE DE APA , CPV : 42956000-2, Beneficiar: SE Craiova II

Număr anunț
DA20480081
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
AQUALIGHT SRL (CUI RO32080873)
Cod CPV
42956000-2 · Piese pentru utilaje de purificare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
277,31 RON
Valoare atribuită
277,31 RON
Data publicării
30.05.2018 12:15
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

277,31 RON

din 277,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.