Atribuită Cumpărare directă

Toner Kyocera TASKalfa 5004i/6004i/7004i, TK6345

Număr anunț
DA36291478
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII BIHOR (CUI 13589510)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.175 RON
Data publicării
12.08.2024 14:30
Data finalizării
14.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.175 RON