Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat de sudura invertor CaddyArc151i, A31, ESAB

Număr anunț
DA20469989
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
Furnizor / câștigător
TEHNO PLUS SRL (CUI 14773669)
Cod CPV
42662100-5 · Echipament de sudare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.319,32 RON
Valoare atribuită
3.319,32 RON
Data publicării
29.05.2018 14:49
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 15:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.319,32 RON

din 3.319,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.