Atribuită Cumpărare directă

Achiziție materiale birotică și papetărie

Număr anunț
DA36291589
Autoritate contractantă
COMUNA TITESTI (CUI 15170186)
Furnizor / câștigător
ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.945,67 RON
Data publicării
12.08.2024 14:30
Data finalizării
13.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.945,67 RON