Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aditiv Ad Blue nr. anunt ADV1007609

Număr anunț
DA20476098
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV SCOLAR RESITA (CUI 3228926)
Furnizor / câștigător
ACTIV LUBRICANTS S.R.L. (CUI RO18389009)
Cod CPV
24957000-7 · Aditivi chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110 RON
Valoare atribuită
110 RON
Data publicării
30.05.2018 10:10
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110 RON

din 110 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.