Ofertă acceptată Cumpărare directă

EDUS.RO - prestarea de servicii de asigurare acces, asistenta tehnica,configurare si mentenanta Modu

Număr anunț
DA20470207
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "SAVA BRANCOVICI (CUI 3519070)
Furnizor / câștigător
HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
Cod CPV
72267100-0 · Intretinerea resurselor logice de tehnologie a informatiei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600 RON
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
29.05.2018 14:56
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON

din 3.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.