Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADAPTARE PROGRAME SALARII LA LEGISLATIE DECLARATIA 112

Număr anunț
DA20468460
Autoritate contractantă
COMUNA TOMSANI JUD. PRAHOVA (CUI 2843035)
Furnizor / câștigător
DARCOS S.R.L. (CUI RO4214104)
Cod CPV
72262000-9 · Servicii de dezvoltare software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504 RON
Valoare atribuită
504 RON
Data publicării
29.05.2018 14:01
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504 RON

din 504 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.