Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vouchere de vacanta / Tichete de vacanta GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGI STEP BY STEP NR 12 ALBA IULIA

Număr anunț
DA20477836
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT STEP BY STEP NR. 12 ALBA IULIA (CUI 18953743)
Furnizor / câștigător
UP ROMÂNIA S.R.L. (CUI RO14774435)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0,01 RON
Valoare atribuită
0,01 RON
Data publicării
30.05.2018 11:03
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 12:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

0,01 RON

din 0,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.