Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii pentru intocmire Plan de mobilitate urbana

Număr anunț
DA20475081
Autoritate contractantă
ORASUL RUPEA (CUI 4443388)
Furnizor / câștigător
INFO-AGRO BUSINESS SOLUTION SRL (CUI RO23927872)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53.500 RON
Valoare atribuită
53.500 RON
Data publicării
30.05.2018 09:36
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 09:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53.500 RON

din 53.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.