Ofertă acceptată
Cumpărare directă
„Servicii juridice”, in vederea asigurarii serviciilor juridice in cadrul Dosarului nr.2067/328/2018
- Număr anunț
- DA20470505
- Autoritate contractantă
- Fundatia "PATRIMONIUL ASAS" (CUI RO31664114)
- Furnizor / câștigător
- CABINET DE AVOCAT OLARIU DENISA MIHAELA (CUI 22386418)
- Cod CPV
- 79100000-5 · Servicii juridice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 15:06
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 14:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.000 RON
din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro