Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultantă în domeniul proprietatii intelectuale-marca ”CRACIUN IN MARAMURES”

Număr anunț
DA20470379
Autoritate contractantă
JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
Furnizor / câștigător
CABINET INDIVIDUAL - NEACŞU CARMEN AUGUSTINA (CUI 26942001)
Cod CPV
79120000-1 · Servicii de consultanta privind brevetarea si drepturile de autor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
29.05.2018 15:02
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.