Ofertă acceptată Cumpărare directă

apărarea ASAS in dosarul privind anularea Procesului verbal de licitație nr.4304/05.09.2008 si a Pro

Număr anunț
DA20468679
Autoritate contractantă
Fundatia "PATRIMONIUL ASAS" (CUI RO31664114)
Furnizor / câștigător
CABINET DE AVOCAT DEZSI LORAND-DAVID (CUI RO22392410)
Cod CPV
79100000-5 · Servicii juridice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
29.05.2018 14:08
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.