Atribuită Cumpărare directă

R12851/09.08.2024 - cos gunoi sterk dv culori

Număr anunț
DA36292035
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
Asociatia Deko- Unitate Protejata (CUI 26162707)
Cod CPV
34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
68 RON
Data publicării
13.08.2024 14:30
Data finalizării
13.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

68 RON