Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Formular F4-ANSVSA
- Număr anunț
- DA20451810
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SALAJ (CUI 4291778)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO-PRINT S.R.L. (CUI RO15343139)
- Cod CPV
- 79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.144 RON
- Valoare finală
- 3.144 RON
- Data publicării
- 25.05.2018 11:54
- Termen limită
- 30.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.