Ofertă refuzată
Cumpărare directă
79823000-9 Servicii de tiparire si de livrare
- Număr anunț
- DA20451636
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA DOBRENI (CUI 17409574)
- Furnizor / câștigător
- UP ROMÂNIA S.R.L. (CUI RO14774435)
- Cod CPV
- 79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 0,02 RON
- Valoare finală
- 0,02 RON
- Data publicării
- 25.05.2018 11:46
- Termen limită
- 30.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.