Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE APARAT AER CONDITIONAT

Număr anunț
DA20475268
Autoritate contractantă
Biblioteca Centrala Universitara "Eugen Todoran" Timisoara (CUI 4250875)
Furnizor / câștigător
DIBSER SRL (CUI RO10330448)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
600 RON
Valoare atribuită
600 RON
Data publicării
30.05.2018 09:42
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

600 RON

din 600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.