Atribuită Cumpărare directă

SUPORT METALIC MASINA DE SPALAT/ZINCAT

Număr anunț
DA36292113
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
FIERART CONCEPT S.R.L. (CUI 26868835)
Cod CPV
45223210-1 · Lucrari de structuri metalice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.650 RON
Data publicării
13.08.2024 14:30
Data finalizării
14.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.650 RON