Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panou PVC cu stema localitatii

Număr anunț
DA20480278
Autoritate contractantă
Comuna Vama (CUI 3896895)
Furnizor / câștigător
ROMSTEMA BUSINESS (CUI 30109868)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.955 RON
Valoare atribuită
1.955 RON
Data publicării
30.05.2018 12:22
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.955 RON

din 1.955 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.