Ofertă acceptată Cumpărare directă

APA POIANA NEGRI

Număr anunț
DA20474995
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01408 (CUI 5712611)
Furnizor / câștigător
ROCNA SRL (CUI RO5785567)
Cod CPV
15981000-8 · Apa minerala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
697,88 RON
Valoare atribuită
697,88 RON
Data publicării
30.05.2018 09:34
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

697,88 RON

din 697,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.