Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Frigider cu 2 usi Heinner HF-H212A+, 212 l, Clasa A+, H 143 cm, Alb [HF-H212A+]
- Număr anunț
- DA20471318
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE (CUI 2844200)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 44621100-0 · Radiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 692,35 RON
- Valoare atribuită
- 692,35 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 15:38
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 07:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
692,35 RON
din 692,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro