Ofertă acceptată Cumpărare directă

MERE GOLDEN

Număr anunț
DA20495794
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit ,,Trenuletul veseliei'' (CUI 29885342)
Furnizor / câștigător
COSBIA IMPEX SRL (CUI RO7355744)
Cod CPV
03222321-9 · Mere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148 RON
Valoare atribuită
148 RON
Data publicării
31.05.2018 13:17
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 14:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148 RON

din 148 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.