Ofertă acceptată Cumpărare directă

INTRETINERE CALCULATOARE PERSONALE

Număr anunț
DA20490043
Autoritate contractantă
ASOCIATIA SALVITAL HUNEDOARA (CUI 17621029)
Furnizor / câștigător
AZERTY ZONE S.R.L. (CUI 35793332)
Cod CPV
50322000-8 · Servicii de intretinere a computerelor personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.080 RON
Valoare atribuită
1.080 RON
Data publicării
31.05.2018 10:02
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 10:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.080 RON

din 1.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.