Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET LEGUME

Număr anunț
DA20487488
Autoritate contractantă
Colegiul "N.V. Karpen" Bacau (CUI 4278310)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
03221000-6 · Legume (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
238,16 RON
Valoare atribuită
238,16 RON
Data publicării
31.05.2018 08:12
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

238,16 RON

din 238,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.