- Număr anunț
- DA20457518
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Imets Fulop Jako (CUI 12846756)
- Furnizor / câștigător
- HARZOLY SRL (CUI RO15311668)
- Cod CPV
- 03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.250 RON
- Valoare atribuită
- 33.250 RON
- Data publicării
- 28.05.2018 10:03
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 08:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33.250 RON
din 33.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro