Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ULEI HIDRAULIC H46AW 20L +TAXA TIMBRU UTB ME
- Număr anunț
- DA20489179
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Marina Grigore Antipa (CUI RO1869096)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 499,50 RON
- Valoare atribuită
- 499,50 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 09:34
- Termen limită
- 05.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
499,50 RON
din 499,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro