Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dezinsectie cu produse biodegradabile

Număr anunț
DA20485745
Autoritate contractantă
ECOPIATA S.A. IASI (CUI RO27272228)
Furnizor / câștigător
WASVAL SRL (CUI RO17946195)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.762,46 RON
Valoare atribuită
5.762,46 RON
Data publicării
30.05.2018 15:44
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 11:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.762,46 RON

din 5.762,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.