Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de deratizare cu statii de intoxicare
- Număr anunț
- DA20485621
- Autoritate contractantă
- ECOPIATA S.A. IASI (CUI RO27272228)
- Furnizor / câștigător
- WASVAL SRL (CUI RO17946195)
- Cod CPV
- 90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.029 RON
- Valoare atribuită
- 2.029 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 15:38
- Termen limită
- 05.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 11:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.029 RON
din 2.029 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro