Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GLUCOZA 10% HEMOFARM, CT X 10 FL X 500ML
- Număr anunț
- DA20488083
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
- Furnizor / câștigător
- ROMASTRU TRADING SRL (CUI RO6769462)
- Cod CPV
- 33621400-3 · Substituenti de plasma sanguina si solutii pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 816 RON
- Valoare atribuită
- 816 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 08:47
- Termen limită
- 05.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 13:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
816 RON
din 816 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro