Atribuită Cumpărare directă

Pachet electrice conform anunt ADV1406140 din 12.02.2024.

Număr anunț
DA35182999
Autoritate contractantă
CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
Furnizor / câștigător
CESIVO SRL (CUI 6779296)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.796 RON
Data publicării
05.03.2024 13:46
Data finalizării
05.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.796 RON