Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FOARFECA TUNS GARD VIU GRUNMAN 450W etc.
- Număr anunț
- DA20488657
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 31214100-0 · Intrerupatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 246,72 RON
- Valoare atribuită
- 246,72 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 09:13
- Termen limită
- 05.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
246,72 RON
din 246,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro