Ofertă acceptată Cumpărare directă

Garou automat textil cu o catarama din plastic

Număr anunț
DA20482942
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
Cod CPV
33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
228,40 RON
Valoare atribuită
228,40 RON
Data publicării
30.05.2018 13:52
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228,40 RON

din 228,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.