Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet truse Vidas
- Număr anunț
- DA20476769
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC FILANTROPIA (CUI 4532388)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.870,09 RON
- Valoare atribuită
- 34.870,09 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 10:30
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 08:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
34.870,09 RON
din 34.870,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro