Ofertă acceptată Cumpărare directă

VANZARE BALAST CU TANSPORT INCLUS, ZONA VOLUNTARI

Număr anunț
DA20478919
Autoritate contractantă
AURORA CONSTRUCT MONTAJ SA (CUI 26786565)
Furnizor / câștigător
CRIG COMPANY SRL (CUI 24380853)
Cod CPV
14212310-6 · Balast (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.120 RON
Valoare atribuită
2.120 RON
Data publicării
30.05.2018 11:39
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 09:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.120 RON

din 2.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.