Ofertă acceptată Cumpărare directă

Crenvusti, salata mexicana, parizer,

Număr anunț
DA20483543
Autoritate contractantă
Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
Furnizor / câștigător
"BERTIS" SRL (CUI 551751)
Cod CPV
15131500-0 · Produse pe baza de carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.054,45 RON
Valoare atribuită
2.054,45 RON
Data publicării
30.05.2018 14:11
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 11:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.054,45 RON

din 2.054,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.