Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Oximed spray cutanat-susp*59.5g (COMBINATII) - 7162
- Număr anunț
- DA20476523
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN IASI (CUI 7604489)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33631500-7 · Corticosteroizi de uz dermatologic si preparate dermatologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150,16 RON
- Valoare finală
- 150,16 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 10:23
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 08:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.