Ofertă refuzată Cumpărare directă

unitatea medico-sociala raducaneni

Număr anunț
DA20277062
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO-SOCIALA RADUCANENI (CUI 16038486)
Furnizor / câștigător
IASICARN SRL (CUI RO32858100)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.643,60 RON
Valoare finală
2.643,60 RON
Data publicării
08.05.2018 15:30
Data finalizării
31.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.