Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CONSUMABILE

Număr anunț
DA20478568
Autoritate contractantă
ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
485,35 RON
Valoare atribuită
485,35 RON
Data publicării
30.05.2018 11:28
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 08:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

485,35 RON

din 485,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.