Ofertă acceptată Cumpărare directă

Becuri

Număr anunț
DA20468194
Autoritate contractantă
Comuna Lazarea (CUI 4368006)
Furnizor / câștigător
ELECTRO HOUSE SRL (CUI 15318305)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
967,30 RON
Valoare atribuită
967,30 RON
Data publicării
29.05.2018 13:53
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 10:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

967,30 RON

din 967,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.