Ofertă acceptată Cumpărare directă

SANA 0.9 L

Număr anunț
DA20491390
Autoritate contractantă
GRADINITA STEP BY STEP CU PROGRAM PRELUNGIT SI PROGRAM NORMAL "RAZA DE SOARE' MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29170402)
Furnizor / câștigător
MIR ALICE II SRL (CUI RO3875515)
Cod CPV
15551000-5 · Iaurt si alte produse lactate fermentate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
282,48 RON
Valoare atribuită
282,48 RON
Data publicării
31.05.2018 10:45
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 19:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

282,48 RON

din 282,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.