Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Telemea de vaca Raraul 400 gr.ARAUL CASCAVAL DALIA 250g
- Număr anunț
- DA20477412
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT STEP BY STEP NR. 12 ALBA IULIA (CUI 18953743)
- Furnizor / câștigător
- ALBALACT SA (CUI RO1755369)
- Cod CPV
- 15544000-3 · Branza cu pasta tare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 775,20 RON
- Valoare atribuită
- 775,20 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 10:48
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 10:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
775,20 RON
din 775,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro