Ofertă acceptată Cumpărare directă

HAMBURGER VEGETAL 640G AGRI

Număr anunț
DA20496577
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC SF.AP. ANDREI Galati (CUI 3264538)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15896000-5 · Produse congelate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60,80 RON
Valoare atribuită
60,80 RON
Data publicării
31.05.2018 13:46
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 14:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60,80 RON

din 60,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.