Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitionarea de cadouri (dulciuri) copiilor prescolari si scolari de 1 iunie - Ziua Copilului
- Număr anunț
- DA20485449
- Autoritate contractantă
- COMUNA SCHELA (CUI 3126381)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.768,48 RON
- Valoare atribuită
- 10.768,48 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 15:29
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 16:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.768,48 RON
din 10.768,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro