Ofertă acceptată Cumpărare directă

Biscuiti cu cereale

Număr anunț
DA20478761
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT LUMEA COPIILOR NR.25 BRASOV (CUI 29379213)
Furnizor / câștigător
FORTUS SRL (CUI RO1094763)
Cod CPV
15820000-2 · Piscoturi si biscuiti; produse de patiserie si de cofetarie conservate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128 RON
Valoare atribuită
128 RON
Data publicării
30.05.2018 11:33
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 14:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128 RON

din 128 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.