Ofertă acceptată Cumpărare directă

Canon ACK-E10 - alimentator pentru Canon EOS 1100D

Număr anunț
DA20477806
Autoritate contractantă
Directia Locala de Evidenta a Persoanelor Sector 6 (CUI 17862450)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
31158100-9 · Incarcatoare de baterii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
308,25 RON
Valoare atribuită
308,25 RON
Data publicării
30.05.2018 11:02
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

308,25 RON

din 308,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.