Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Perie rotundă din oțel HIT-RB 25
- Număr anunț
- DA20464898
- Autoritate contractantă
- Asociatia Salvatorilor Montani Bihor (CUI 14639277)
- Furnizor / câștigător
- HILTI ROMANIA S.R.L. (CUI RO17131957)
- Cod CPV
- 44115800-7 · Accesorii interioare de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110,04 RON
- Valoare atribuită
- 110,04 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 12:07
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 09:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
110,04 RON
din 110,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro